Odpowiedż dlaJaki rower będzie najbardziej odpowiedni?

Witam,
Wszystkie w/w rowery są raczej niskiej klasy, jednak jeśli nie chcemy wydawać więcej niż 2000pln ale  koniecznie chcemy mieć w pełni wyposażony rower (pista biegowa, amortyzacja, dynamo w piaście, etc) to niestety trzeba się z tym liczyć. 
W zasadzie wyposażenie rowerów niewiele się od siebie różni, MAXIM MC 1.6.7  i COSSACK G-CLASSIC 40700 wyposażone są w piastę 7 biegową z hamulcem w pedałach, a RAYON AVENA w piastę 3 biegową. Tak więc jeśli myślimy o jeździe na zróżnicowanych dystansach po zróżnicowanym terenie ( nie tylko miasto) to polecałbym wybrać piastę 7 biegową. 
Dlatego też do wybory pozostaje nam model MAXIM MC 1.6.7  lub COSSACK G-CLASSIC 40700, z uwagi na to, że nie różnią się one wyposażeniem, sugerowałbym wybrać rower, którego lakier (kolor) będzie się Pani bardziej podobał. Rowery robione są na tych samych ramach, z tymi samymi siodełkami, amortyzatorami etc. prawdopodobnie producenci Ci mają tych samych dostawców z Chin, w rowerach tych nie ma, żadnej spersonalizowanej części, więc różnica jest jedynie w naklejce z logotypem producenta.. 
 

Written By
More from Maciej M
Test fotelika rowerowego Romer Jockey Comfort
Test fotelika rowerowego Romer Jockey Comfort Zaprojektowany by cieszyć – tak bym...
Read More