Test torby rowerowej Basil Portland Women BusinessBag

Basil Portland Women Businessbag (12)

Test torby rowerowej Basil Portland Women BusinessBag

Test torby rowerowej Basil Portland Women BusinessBag Test torby rowerowej Basil Portland Women BusinessBag

Torba rowerowa Basil Portland Women BusinessBag to stylowa i uniwersalna sakwa. Dzięki hakom można przewozić ją na tylnym bagażniku, a dołączony do torby długi, szeroki pas na ramię umożliwia użytkowanie bez roweru (wzięcie torby np. na zakupy).

Test torby rowerowej Basil Portland Women BusinessBag Test torby rowerowej Basil Portland Women BusinessBag Test torby rowerowej Basil Portland Women BusinessBag Test torby rowerowej Basil Portland Women BusinessBag

Wykonanie:
Pierwsze wrażenie, na pierwszy rzut oka to zaskoczenie, że bardzo solidnie i pomysłowo wykonana. Po kilku użyciach nie zmieniłam zdania. Torba widać, że jest bardzo dobrze wykonana, z pomysłem, posiada wewnątrz usztywnienia, dzięki którym torba układa się estetycznie, ale komfort użytkowania również podwyższa. Jakość torby na wysokim poziomie.
Drugie co od razu narzuca się, po wzięciu torby do ręki, to waga – może nie jest ciężka, ale swoją wagę ma. Nie można tu mówić, że to minus, ponieważ torba jest tak skonstruowana i zrobiona, że ma komfort użytkowania, ale i ma również bezpieczeństwo przewiezienia w niej różnorodnych rzeczy. I dodając cena do jakości jest sobie równa.
Torba posiada haki montażowe z systemem zabezpieczenia przed kradzieżą. Możliwość kupna dodatkowych haków w razie uszkodzenia – jedynie w tej części widzę mały minus. Blokada antykradzieżowa jest plastikowa przez co torba w czasie jazdy po nierównym terenie delikatnie podskakuje. Lepszym rozwiązaniem, które inne torby mają, byłby pasek z rzepem, dzięki którym jest większy procent pewności, że złodziej, gdy szarpnie, jednak nie uda mu się uszkodzić zabezpieczenia i haków, ale i torba trzymałaby się bardziej „na swoim miejscu”. Nie jest to wada, tylko uzupełnienie (to jest moja uwaga, którą większość może uznać za błahą.

Torba zapisana jest na zamek, ale ma dodatkowo małą klapę, która zapinana jest na zatrzaski. Jest to wygodne, ale i również zabezpiecza niepożądanych ludzi przed szybkim otwarciem torby i kradzieżą. Długi pasek dołączony do torby jest szeroki i ma ‘poduszeczkę’ na ramię. Dzięki temu torbę można wygodnie nosić i wykorzystać do szkoły, pracy, na zakupy, a nawet na spacer z dzieckiem. Jak dla mnie torba wykonana w taki sposób, że podnosi wygodę w użytkowaniu i nie ma jakichkolwiek wad w wykonaniu.
Bardzo co mi się podoba to odblaski, które można zauważyć również na załączonych zdjęciach.

Test torby rowerowej Basil Portland Women BusinessBag

Wnętrze:
Co warto podkreślić: torba posiada specjalną przegrodę (jest wykonana solidnie co daje nam gwarancje bezpiecznego transportu), w której bezpiecznie można przewozić laptopa.
W środku są trzy przegrody – wspomniana wyżej na laptopa i dodatkowo jeszcze dwie. Każda z nich jest naprawdę bardzo pakowna, zmieszczą się zakupy, książki, zeszyty, pudełko z drugim śniadaniem, wszystko co użytkujemy na co dzień chodząc do szkoły, pracy, na zakupy, czy spacer z dzieckiem. Wewnątrz posiada kieszonki na telefon, długopis, czy inne drobne rzeczy, jak również widoczną na zamek skrytkę oraz po bokach dodatkowe przedziałki na rzepy. Kolejną kieszonkę można zauważyć z przodu torby na podręczne rzeczy typu chusteczki. Umieszczenie i ilość przegródek jest bardzo wygodne i funkcjonalne, by każda rzecz miała swoje miejsce.

Test torby rowerowej Basil Portland Women BusinessBag Test torby rowerowej Basil Portland Women BusinessBag

Jazda:

Montaż torby jest dziecinnie prosty – po prostu odpinamy kieszonkę w której są haki, wsuwamy ją na pręty bagażnika i oczywiście przesuwamy haczyk antykradzieżowy. Torba nie zabiera miejsca na bagażniku, także jest możliwość przewożenia innych rzeczy na bagażniku czy zamontowania drugiej toby po przeciwnej stronie.
Plusy:
– jakość wykonania
– użyte materiały
– nóżki pod torbą co wydłuża żywotność torby
– odblaski
– uniwersalność – wygląd
– pokrowiec przeciwdeszczowy
– przegroda na laptopa
– funkcjonalność, pakowność
– pas na ramię
Minusy:
– element antykradzieżowy
Ocena:
Wykonanie: 9
Praktyczność: 10
Design: 10
Średnia:

Basil Portland Women Businessbag (9) Basil Portland Women Businessbag (10) Basil Portland Women Businessbag (12) Basil Portland Women Businessbag (14)

More from Arnold Przewłocki
Rower dla wysokiej dziewczyny powyżej 180 cm !
Rower dla wysokiej dziewczyny powyżej 180 cm ? Bez najmniejszego problemu Batavus,...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.