Przedłużka na sakwy STECO made in Holland

 Fotelik rowerowy i sakwy na tylnym bagażniku ?

Od dzisiaj problem z pogodzeniem montażu na rowerze jednocześnie fotelika rowerowego oraz sakw czy koszyka na tylny bagażnik znika na dobre. Holenderska firma Steco jak na holenderską myśl techniczną przystało wpadła na bardzo prosty i stabilny pomysł adaptera Tas-Mee Ease, dzięki któremu nie będziemy musieli wybierać między fotelikiem, a sakwami.

Adapter na bagażnik Steco Tas-mee to nakładka przedłużająca nasz bagażnik. Posiada 3 punkty montażu dzięki, którym możemy dopasować odległość wysunięcia adaptera. Ważnym punktem konstrukcyjnym adaptera są boczne profile, które mają za zadanie w stabilny sposób utrzymać nasze sakwy tak aby wisiały stabilnie i co oczywiste nie wkręciły się w szprychy. Steco pomyślało także o bezpieczeństwie – adapter posiada zintegrowany uchwyt na tylną lampkę rowerową.

 

Steco udziela na swój produkt 2 lata gwarancji, nie dziwię się gdyż adapter został wykonany bardzo solidnie z mocnej i dobrej jakościowo stali, do tego pokryty został farbą antykorozyjną, a przede wszystkim Steco produkuje swoje artykuły w Hollandi także 100 Made in Holland daje nam długoletnią gwarancję jakości.

 

Adapter do kupienia w sklepie rowerowym RoweryStylowe.pl w cenie 64,90 zł czyli za niewielką ilość PLN możemy ułatwić sobie poruszanie się na rowerze.

http://www.rowerystylowe.pl/p-3989/adapter-steco-tas-mee-easy-do-rowerow-z-fotelikami

Written By
More from Maciej M
Montaż linki hamulca rolkowego Shimano Inter-M
Przedstawiamy w czytelny sposób jak prawidłowo zamontować linkę do hamulca rolkowego Shimano...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.