Przedłużka na sakwy STECO made in Holland

 Fotelik rowerowy i sakwy na tylnym bagażniku ?

Od dzisiaj problem z pogodzeniem montażu na rowerze jednocześnie fotelika rowerowego oraz sakw czy koszyka na tylny bagażnik znika na dobre. Holenderska firma Steco jak na holenderską myśl techniczną przystało wpadła na bardzo prosty i stabilny pomysł adaptera Tas-Mee Ease, dzięki któremu nie będziemy musieli wybierać między fotelikiem, a sakwami.

Adapter na bagażnik Steco Tas-mee to nakładka przedłużająca nasz bagażnik. Posiada 3 punkty montażu dzięki, którym możemy dopasować odległość wysunięcia adaptera. Ważnym punktem konstrukcyjnym adaptera są boczne profile, które mają za zadanie w stabilny sposób utrzymać nasze sakwy tak aby wisiały stabilnie i co oczywiste nie wkręciły się w szprychy. Steco pomyślało także o bezpieczeństwie – adapter posiada zintegrowany uchwyt na tylną lampkę rowerową.

 

Steco udziela na swój produkt 2 lata gwarancji, nie dziwię się gdyż adapter został wykonany bardzo solidnie z mocnej i dobrej jakościowo stali, do tego pokryty został farbą antykorozyjną, a przede wszystkim Steco produkuje swoje artykuły w Hollandi także 100 Made in Holland daje nam długoletnią gwarancję jakości.

 

Adapter do kupienia w sklepie rowerowym RoweryStylowe.pl w cenie 64,90 zł czyli za niewielką ilość PLN możemy ułatwić sobie poruszanie się na rowerze.

http://www.rowerystylowe.pl/p-3989/adapter-steco-tas-mee-easy-do-rowerow-z-fotelikami

Written By
More from Maciej M

MONTAŻ FOTELIKA ROWEROWEGO Bobike Mini City

MONTAŻ PRZEDNIEGO FOTELIKA ROWEROWEGO Bobike Mini City Przedni fotelik Bobike Mini City...
Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.